Co mnie ukształtowało?

Co mnie
ukształtowało?

Ważne wydarzenia z mojego życia

 • NZS (1981-83)

W okresie festiwalu Solidarności wstąpiłem do Niezależnego Zrzeszenia Studentów (NZS) Politechniki Białostockiej i byłem wiceprzewodniczącym Komitetu Strajkowego podczas ogólnopolskiego strajku studenckiego w listopadzie/grudniu 1981.

 • USA (1984 – 98)

W Stanach przeszedłem szkołę życia. Pięć lat pracy w fabryce nauczyło mnie szacunku do pracy fizycznej. Studia stały się przepustką do kariery inżyniera, wykwalifikowanego eksperta, a później menadżera w globalnym koncernie. W tym czasie byłem odpowiedzialny za wiele projektów przeprowadzanych na wszystkich kontynentach.

  • Niemcy (1998 – 2004)

  W Niemczech byłem odpowiedzialny za współpracę z klientami i partnerami z głównych krajów Europy Zachodniej, a później za ustanowienie pierwszej siedziby firmy w Niemczech. Sześcioletni pobyt w Niemczech pozwolił mi bezpośrednio poznać warunki, sukcesy, a także problemy rozwiniętych społeczeństw Europy Zachodniej.

  • Polska (2004 – obecnie)  

  Po powrocie do kraju wykorzystałem nasze wstąpienie do Unii do stworzenia zespołu wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa i jakości produktów. Dzisiaj jest to znacząca organizacja zapewniająca ciekawą pracę i możliwości rozwoju wielu wspaniałym koleżankom i kolegom. Obecnie mam przyjemność zawodowo kierować zespołem z Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu, i Azji.

  Holidays – 08:00 am to 3:00 pm

  Bogdan Maliszewski

  Kontakt

  e-mail:
  kontakt@bogdanmaliszewski.pl

  Copyright © 2024 Divi. All Rights Reserved.